Google Danışmanlığı

Google danışmanlığı, googlun sizlere sunmuş olduu bütün hizmetleri bizler sizer yerine yaparak sizlere teslim etmekteyiz. İstenirse Google Play uygulama yaparak bu uygulamanızı google playda ücretli indirme veya ücretsiz indirmeye açıyoruz. Bunun karşılığında sizlerin uygulamanız olup artık bildirilerinizi direk telefon uygulamsındanda gönderebiliyorsunuz. Bunun karşılığında binceler uygulamayı indiren ve sizleri takip eden veya e ticaret alış verişini yapan binclerce müsterileriniz oluyor.

Google Takibi 

Dünyanın %80 ni google kullandığı için herşeyimiz google bağlıdır. Tlefon numaralarımız, fotoğraflarımız, evraklarımız vb. herşeyimiz google emanettir. Bireysel herşeyimizi google kullanırken neden en çok aranan motorlarında biri olan google takibini çok iyi yapmayalım. Firmanızı google tanımlama, haritalarda sizlerinde oluşması, uygulamalarınızı google yükleme vb. herşeyi bizler sizler yerine yaparak kullanıma açıyoruz.

Markanız Bize Emanet

Google Reklam Yönetimi

Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google’da arar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google’da gösterilebilir.

İster masaüstü bilgisayarlarını isterlerse mobil cihazlarını kullanıyor olsunlar, doğru zamanlanmış bir reklam kullanıcıları değerli müşterilere dönüştürebilir.

Google Reklamlarınız Bize Emanet

Googlu Play Kullanımı 

İşyerinizi, bireysel yerlerinizi uygulamalarını yaparak google play yükleyerek binlerce müşterilere ulaşabilirsiniz ve müşterileriniz bulunduğu ortamda hızlıca uygulamanızı açıp kulanabilecek. Böylece müsteri sayısında artma ve yeni müsteriler devam edecektir ve daha fazla etkileşim ağı oluşturabilmeniz mümkün olmaktadır.  

Google Play Uygulamalarınız Bize Emanet

Google Yönetimi ve Desteği

Google yönetimi, en anlaşılabilir haliyle görsel, video, konum paylaşım tabanlı iletişimin avantajlarını kullanarak kullanıcılara erişmeyi sağlar.  Google yönetim bir çok uygulaması olduğu için güvenilir ellere emanet etmek işinizi bir adım ileri götğrmesine sebebiyet vermektedir. Görsel iletişim potansiyel bakımından birçok avantaja sahip olsa da bu potansiyel yanlış kullanılırsa faciaya dönüşebilir.

Google Yönetimi ve Desteği Bize Emanet

Googleda Konum Belirleme 

İşyerinizi, bireysel yerlerinizi google haritalarına ekleyerek artık adres vb. yazmanıza gerek kalmayacak ve müşterilerinize bulunduğunuz konumu gösterebilirsiniz. Konumda arama yapanlar sizin o konumda paylaştığınız fotoğraf ve videoları da görebilirler. Böylece müsteri sayısında artma ve yeni müsteriler devam edecektir ve daha fazla etkileşim ağı oluşturabilmeniz mümkün olmaktadır. Bunun yanında iş yeri konumunuzu herkes tarafından bilinmiş olacaktır. 

Google Konum belirleme Bize Emanet