QR Menu Nedir ?

QR Menü, restoran, cafe gibi işletmelerin menülerini dijital ortama aktararak kullanıma sunan oldukça hijyenik ve pratik bir online temassız menü sistemidir. Pandemi sürecinde herkesin temastan kaçınması gerektiği günlerde önemi oldukça anlaşılan QR Menü sayesinde, fiziki mekanlara gelen müşteriler; fiziki baskı materyal menülere dokunup hijyenik olmayan bir sipariş verme biçimine maruz kalmadan, restoran veya cafeye ait QR Kodu okutarak aynı mekanın içerisinde siparişe sunulan ürünleri ve online menüsünü şahsi mobil cihazları yardımı ile görüntüleyebiliyor.

Tamamen hijyenik ve hızlı çalışan sistem sayesinde, temassız bir kullanım ile siparişler tamamlanarak garson veya baristaya iletiliyor. Ayrıca yoğun çalışan mekanlarda sipariş vermek için menünün gelmesini beklemeye gerek kalmıyor. Bununla beraber işletme sahiplerinin menü için harcadıkları tasarım, baskı ve matbaa ücretlerini de ortadan kaldırarak, işletmeye ait bir online menü tasarımı imkanı sunan QR Menü Sistemini onlarca menü tasarımı arasından işletmenize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Markanız Bize Emanet

QR Menu Avantajları

Fiziki menüyü ortadan kaldırarak, temassız ve online bir menü sistemi kurar

İşletmeye özel olarak verilen QR Kod sayesinde, işletmeye gelen müşteriler bu kodu okutarak işletme menüsüne ulaşabilir

Tamamen temassız bir kullanım sunduğundan, hijyenik ve müşteri dostudur 

QR Menüler, işletmeler tarafından anında güncellenebilir ve değiştirilebilir , İşletmelerin seçeceği birçok menü tasarımı bulunmaktadır

İşletmelerin her süreçte değiştirmek zorunda kaldığı menü baskısı, tasarımı, matbaa ücretleri gibi giderleri ortadan kaldırır. İşletme sağlığını ve müşteri sağlığını ön plana koyar

QR Menu İşletmenize Neler Katar 

QR Menu yu işletmenize kurduktan hızlı bir şekilde çalışan giderlerinizi görebileceksiniz. Sipariş verilir verilmez hızlıca bölüm yazıcısından otomatik yazdırılacaktır. 

Nasıl Kullanılacak ; Müşteri masadaki QR Menu kodu okutacak istediği yemeği detayları ile ilgili inceleyecek ve adetli siparişini not ekleyerek vermiş olacak hangi bölümü ilgilendiriyorsanız otomatik yazdırılarak şipariş görülmüş olacak. Mutfaktan çıkınca bir sonraki adıma atılacak garson teslim ettiğinde teslim edildi bölümüne aktarılarak hangi masanın siparişlerinin teslim edilip edilmediğini görmüş olacaksınız.