Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya danışmanlığı, sosyal medyada daha çok kişiye ve daha çok takipçiye ulaşmanızı sağlayan çalışmalardır. Sosyal medya hesaplarınızın daha popüler hale gelmesi için, ilgi çekici görseller ve etkileşim sağlayan paylaşımlarla daha fazla kişinin sizden haberdar olması sağlanır. İnternet ve teknolojinin hızlı gelişim göstermesi ile birlikte artık pek çok online kullanıcıları da rahatlıkla sosyal mecra içerisinde görebiliyoruz. Fakat burada önemli olacak husus ise sosyal medyayı en etkin bir şekilde sağlamak ve kısa bir döngü sonrasında ise kazanç kapılarınızı da ardı ardına kadar açmak olacaktır.

Dijital Medya Takibi 

Dijital Medya iletişiminin gelişmesine paralel olarak Dijital Medya Takibi de önem kazanan önemli çalışmaların başında gelmektedir. Dijital platformlarda yani sosyal ortamlarda medya iletişim takibini yaparken en başta dikkat edilmesi gereken husus, markanın ortaya çıkardığı mesajlardan öte müşteri kitlesinin marka, ürün yada hizmet hakkında ne düşündükleri ve konuştukları olmaktadır.

Markanız Bize Emanet

Instagramda Konum Belirleme 

Fotoğraf ve video paylaşımlarına konum ekleyerek, bulunduğunuz yeri takipçilerinize gösterebilirsiniz. Konumda arama yapanlar sizin o konumda paylaştığınız fotoğraf ve videoları da görebilirler. Böylece takipçi sayısına ulaşmanız ve daha fazla etkileşim ağı oluşturabilmeniz mümkün olmaktadır.

Bunun yanında iş yeri konumunuzu herkes tarafından bilinmiş olacaktır. 

Instagram Konum belirleme Bize Emanet

Instagram Yönetimi ve Desteği

Instagram yönetimi, en anlaşılabilir haliyle görsel paylaşım tabanlı Instagram’da görsel iletişimin avantajlarını kullanarak kullanıcılara erişmeyi sağlar. Gönderi ve hikaye bazlı paylaşım kapsamında soru sor, tag, canlı yayın gibi özellikleri en etkin şekilde kullanmak ulaşmak istenen kitleler için çekici ve samimi özellik sağlayacaktır. Görsel iletişim potansiyel bakımından birçok avantaja sahip olsa da bu potansiyel yanlış kullanılırsa faciaya dönüşebilir.

Instagram Yönetimi ve Desteği Bize Emanet

Sosyal Medya Paketlerimiz